Pareo

Pareo

Share:

Paero to modne, eleganckie damskie szlafroki. Wykonane z doskonałych materiałów. Kolorowe i zwiewne można nosić w różnych sytuacjach. Materiał wysokiej jakości nie gniecie się i nie niszczy podczas prania. Cienki szlafrok damski sprawdzi się także podczas podróży z małą walizką.

Niezależnie od sposobu włożenia pareo po wyciągnięciu wygląda tak samo dobrze.

Troska o dobór doskonałych materiałów jest priorytetem w firmach produkujących pareo. Bez wątpienia materiał jest dokładnie sprawdzany. Dlatego przeprowadzane są testy zanim zostanie wybrany do produkcji. Tkanina musi spełniać określone normy. Z pewnością nie może niszczyć się podczas wielokrotnego prania. Materiał ma wysoką sprężystość, nie odkształca się i nie rozciąga. Tkanina, z którego szyte są pareo jest wytrzymała, nie kurczy się, nie mechaci i jest odporna na ścieranie.

Pareo

Bez wątpienia doskonałe materiały sprawiają, że szlafroki i tuniki można używać przez wiele lat i ciągle wyglądają doskonale. Z pewnością pareo można z powodzeniem ubrać na plażę w słoneczne dni. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów tkanina jest odporna na działanie promieni UV (kolor pozostaje bardzo trwały, nie blaknie na słońcu i chroni przed promieniami UV).

Zakup pareo z naszej kolekcji to doskonały wybór.

Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i wykonany. Materiał, z którego uszyte są pareo nie uczula. Tak wykonane szlafroki mogą nosić osoby, które mają alergię skórną na materiały.

Pareo jest delikatne, gładkie, miłe w dotyku i nie drażni skóry. Z pewnością najlepiej prać je w odpowiednim nieuczulającym proszku – to bezpieczne dla alergików. Pareo w okresach jesienno-zimowych jest noszone przez nasze klientki także w domu jako szlafrok. Przygotowują w nim śniadanie przed wyjściem z domu. Materiał, z którego wykonane jest pareo jest odporny na plamy. Dlatego szlafroki można używać w kuchni.  Bez obawy, że na trwale zostaną ubrudzone. Z powodzeniem dopiero po zjedzeniu śniadania można spokojnie wybrać dzienny strój i wyjść z domu.

Bez wątpienia piękne szlafroki są elementem przejściowym dziennej garderoby. Pareo uszyte z doskonałego materiału, szybko schnie. Tkaniny wykorzystywane do szycia eleganckich szlafroków oznaczają trwałość i doskonałą jakość.

«
»
Paweł Prus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz walutę
EUREuro