Pareo

Pareo

Share:

Paero to modne, eleganckie damskie szlafroki. Wykonane z doskonałych materiałów. Kolorowe i zwiewne można nosić w różnych sytuacjach. Materiał wysokiej jakości nie gniecie się i nie niszczy podczas prania. Cienki szlafrok damski sprawdzi się także podczas podróży z małą walizką.

Niezależnie od sposobu włożenia pareo po wyciągnięciu wygląda tak samo dobrze.

Troska o dobór doskonałych materiałów jest priorytetem w firmach produkujących pareo. Materiał zostaje dokładnie sprawdzany. Testowany zanim zostanie wybrany do produkcji. Tkanina musi spełniać określone normy. Nie może niszczyć się podczas wielokrotnego prania. Materiał ma wysoką sprężystość, nie odkształca się i nie rozciąga. Tkanina, z którego szyte są pareo jest wytrzymała, nie kurczy się, nie mechaci i jest odporny na ścieranie.

Pareo

Doskonałe materiały sprawiają, że szlafroki i tuniki można używać przez wiele lat i ciągle wyglądają doskonale. Pareo często wykorzystywane jest na plażę w słoneczne dni. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów tkanina jest odporna na działanie promieni UV (kolor pozostaje bardzo trwały, nie blaknie na słońcu i chroni przed promieniami UV).

Zakup pareo z naszej kolekcji to doskonały wybór.

Każdy produkt oczywiście starannie zaprojektowany i wykonany. Materiał, z którego wykonane są pareo nie uczula. Tak uszyte szlafroki mogą nosić osoby, które mają alergię skórną na materiały.

Pareo jest delikatne, gładkie, miłe w dotyku i nie drażni skóry. Pierzemy je w odpowiednim nieuczulającym proszku – to bezpieczne dla alergików. Pareo w okresach jesienno-zimowych jest noszone przez nasze klientki w domu jako szlafrok. Przygotowują w nim śniadanie przed wyjściem z domu. Materiał, z którego wykonane jest pareo jest odporny na plamy. Dlatego szlafroki można używać w kuchni.  Bez obawy, że na trwale zostaną ubrudzone. Po zjedzeniu śniadania można spokojnie wybrać dzienny strój i wyjść z domu.

Piękne szlafroki są elementem przejściowym dziennej garderoby. Pareo uszyte z doskonałego materiału, szybko schnie. Tkaniny wykorzystywane do szycia eleganckich szlafroków oznaczają trwałość i doskonałą jakość.

«
»
Paweł Prus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybierz walutę
EUREuro