Pareo na plażę

Pareo na plażę

Share:

Dostępne na rynku tuniki i pareo różnią się użytym materiałem, kolorami i wzorami. W poprzednim artykule opisaliśmy materiał z jakiego szyte są szlafroki i sukienki. Jest on trwały, delikatny, lekki i doskonałej jakości. Pareo to produkt trwały, używany przez wiele lat. Kolory tunik są bardzo różne. Ważne jest aby każda klientka znalazła tunikę odpowiednią dla siebie.

Pareo na plażę

Zachowana jest elegancja i styl. W ofercie znajdują się tuniki długie w jasnych kolorach z małą ilością elementów kwiatowych. Dla osób, które lubią ciemne kolory i duże wzory kwiatowe można  zaproponować tuniki w ciemniejszych kolorach. Każdy ze wzorów wygląda elegancko.

Na cieplejsze dni proponujemy tuniki krótkie sięgające do kolan.

Duży wybór materiałów sprawia, że każda kobieta znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Tuniki krótkie są dostępne w kolorach jasnych i ciemnych z motywami kwiatowymi, geometrycznymi, orientalnymi i zwierzęcymi.  Niektóre modele zakończone są elementami dekoracyjnymi takimi jak cekiny. Dzięki temu pareo wygląda elegancko i dostojnie. Moda na świecące elementy przy odzieży trwa już od wielu sezonów. Z pewnością niekoniecznie świecące elementy wszywane są tylko do strojów przeznaczonych na sylwestra. Wszyte cekiny dodają pareo wdzięku i błysku.

Krój tunik długich i krótkich jest podobny.

Bez wątpienia sprawdzony krój szlafroka lub podomki doskonale będzie się nosił zarówno w domu, na plaży jak i w hotelu. Z pewnością można go szybko na siebie założyć i  przewiązać wygodnym paskiem. Każdą tunikę można dodatkowo za niewielką opłatą spersonalizować dodając haft. Mogą to być inicjały lub imię osoby, do której pareo będzie należało. Taka spersonalizowana tunika może być doskonałym pomysłem na prezent. Firmy sprzedające tuniki wysyłają je w bardzo ładnych opakowaniach. Sprawią one zapewne miłą niespodziankę osobie obdarowanej.

Tuniki wykonane z bardzo dobrej jakości materiału będą służyły wiele lat i nie stracą na swoim wyglądzie. Po kilkuletnim korzystaniu nadal będą piękne, materiał nie będzie zmechacony a kolor nie zblaknie.

«
»
Paweł Prus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz walutę
EUREuro