Krótkie tuniki

Krótkie tuniki

Share:

Tuniki plażowe w czasie wakacji to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie. Jeżeli jedziemy na urlop samochodem możemy zabrać większy bagaż. Inaczej jest kiedy na wakacje do ciepłych krajów lecimy samolotem. Wówczas mamy ograniczoną ilość bagażu, który możemy zabrać. Bez wątpienia zmniejszamy ubrań do minimum. Pareo plażowe wykonane z cienkiego materiału nie zajmuje miejsca i zmieści się w każdej torbie czy walizce. Nie musimy się przejmować, że zabraknie nam miejsca.

Tuniki plażowe

Ponadto wciskając tunikę plażową do małej walizki dobrze aby była z materiału, który nie gniecie się. W tunice plażowej często dużo siedzimy, leżymy i spacerujemy. Dodatkowo działanie silnych promieni słonecznych, słonej wody, piasku powoduje, że tkanina narażona jest na wiele czynników powodujących jej zniszczenie. Mało który materiał pod wpływem tak dużej ilości czynników nie zniszczy się. Dlatego kupując tunikę plażową uważnie trzeba czytać informacje. Duże sieci sklepowe mają duży wybór tunik.

Niska ich cena często przekłada się także na słabą ich jakość. Z reguły tuniki sieciówek wytrzymują jeden maksymalnie dwa sezony. Ponadto po całym dniu użytkowania nie wyglądają najlepiej. Materiał wyciąga się i gniecie. Po jednym sezonie letnim często rozjaśnia się materiał, ponieważ nie wytrzymuje on dużego wpływu silnych promieni słonecznych. Można w sieciówkach znaleźć tuniki plażowe nieco lepszej jakości, ale ich cena już jest zdecydowanie wyższa. Wówczas ich cena zbliżona jest do innych tunik plażowych dostępnych na rynku lepszej jakości.

Pareo na plażę

Najczęściej także w marketach pareo plażowe pojawia się nieco przed sezonem letnim i znika w połowie lata. Trudno kupić w normalnej ofercie tuniki plażowe w trakcie sezonu. Czasami można znaleźć jeszcze ostatnie sztuki, z przebranej już rozmiarów ki w ofercie wyprzedażowej. Sklepy przed zmianą sezonu starają się pozbyć towarów, które w kolejnym sezonie trudniej sprzedać. Magazynowanie niesprzedanych towarów jest często droższe niż sprzedanie ich po kosztach produkcji.

«
»
Paweł Prus
Wybierz walutę
EUREuro