Bluzy z frędzlami

Bluzy z frędzlami

Share:

Bluzy jeszcze niedawno kojarzone tylko ze sportową stylizacją na dobre zagościły w modzie nie tylko sportowej. Z powodzeniem długie, ekskluzywne bluzy możemy ubrać do pracy, na przyjęcie lub elegancką kolację. Łączenie kolorów i wzorów nawiązujących do natury z nowoczesnymi zauważamy w wielu dziedzinach. Bez wątpienia znajdziemy takie połączenia w wystroju wnętrz i modzie. Z pewnością bluzy z frędzlami są takim połączeniem. Moda nawiązująca do ubrań Indian, naturalnych i wykończonych frędzlami z powodzeniem już dawno zagościła w Europie. Obecnie zupełnie zmieniła styl i przeznaczenie. Dawniej można było spotkać raczej tylko kurtki z frędzlami, których zadaniem było okrycie przed chłodem. Obecnie bluzy już tylko frędzlami nawiązują do dawnych stylizacji. Jasne, pastelowe i jaskrawe kolory sprawiają, że bluzy pozytywnie nastrajają.

Bluzy z frędzlami

dostępne w naszym sklepie można nosić do różnych stylizacji. Na bluzach z frędzlami umieszczono także ciekawe motywy. Można je ubrać w podróż lub do pracy. Wygodne i jednocześnie eleganckie. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiału nie zniszczą się po kilku praniach. W bluzach frędzle dodają uroku. Be wątpienia wyglądają bardzo ładnie. Z pewnością nie kojarzą się już ze sportowymi bluzami ale raczej z eleganckimi strojami na wyjątkowe okazje. Dostępne są różne wzory i kolory. Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Bez wątpienia każda kobieta znajdzie odpowiedni fason dla siebie.

Bluzy z frędzlami

doskonale wyglądają także na eleganckiej kolacji i urodzinowym przyjęciu. Z jednej strony ekskluzywne a z drugiej wygodne i eleganckie. Dlatego cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bez wątpienia w damskiej garderobie znajdują szczególne miejsce. Zabierając jedną bluzę z frędzlami w podróż będzie można ją ubrać na różne okazje. Doskonale sprawdzą się wiosną, jesienią i zimą. Latem możemy wykorzystać bluzę na chłodniejsze wieczory. Jasne, pastelowe i jaskrawe kolory dopasujemy z powodzeniem także do letnich stylizacji. Wykonane z bawełny z niewielkim dodatkiem poliestru są bardzo wygodne w noszeniu. Naturalny skład sprawia, że skóra może swobodnie oddychać. Poliester dodany do materiału w małym procencie sprawia, że  materiał nie gniecie się i nie odkształca.

«
»
Paweł Prus
Wybierz walutę
EUREuro